Kodumajutus

Kodumajutus

Järveääre Puhkekeskus pakub majutust Hiiu vallas Jõeranna külas. Kohale jõuate sedasi, et teeristist, mis läheb Viskoosa peale, keerate hoopis vasakule. 700m sõitu ja oletegi kohal. Järveääre majutus asub looduslikult väga kaunis kohas, Veski laisi ääres. Lais on madal järv, keskmiselt on selle sügavus alla 1 meetri, kuid kevadeti liigub siin väga palju kala. Laisist saab püüda näiteks särge, säinast, haugi jne.

Koht, kus asub Järveääre majutus, on üsnagi eraldatud, seega on tagatud rahulik puhkus. Hoovi peal on meil olemas mänguväljak, grillimisplats ning suurepärane muruväljak, kus saab niisama päikest võtta, sportmänge või petanque mängida vms. Tubadest on suurepärane vaade hoovile või loodusele ja metsamajakestest vaade otse kaunile laisile.

Hetkel on meil pakkuda 4 tuba ja kolm metsamajakest, milles kokku on 17 voodikohta. Metsa-majakestesse, kolmekohalisse tuppa ja ühte kahekohalisse tuppa on võimalik paigaldada lisavoodi. Külalistel on kasutada tualettruum ja dušš. Samuti on olemas söögitegemise võimalus. Lisaks on meil olemas ka saun ja kaminasaal, kus saab mõnusalt aega veeta, üritusi korraldada, sünnipäevi ja pulmi pidada, jne. Hoovi peal on võimalik telkida. Lisaks on meil ka arvuti ja interneti kasutamise võimalus ning ka Wifi leviala.